קורס משחוק

המצאה ושילוב משחקים בהדרכה והוראה

אנו מזמינים אתכם ללמוד משחקולוגיה בקורס למשחוק תוצאתי – קורס מקצועי שמקיף את כלל המודלים והכלים הקיימים היום בעולם ההנחייה וההדרכה, בקורס תלמדו להמציא משחקים בכל תחום ובכל נושא בו אתם עוסקים.

הקורס מיועד לעוסקים בהנחיית קבוצות, הדרכה, ניהול, הוראה, טיפול קבוצתי, ולכל אלו העובדים עם קבוצות או קהל באופן פרטי או במסגרת ארגונים וחברות.

מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון: 03-5374002 | 052-9255500 או השאירו פרטים: כאן

אנטרופי פיתוח ארגוני מובילה בארץ את תחום המשחוק התוצאתי בארגונים וחברות ככלי להנאה מהדרך, יצירת מוטיבציה פנימית ולשיפור תוצאות מדידות. ענף נוסף בתחום המשחוק התוצאתי הוא פיתוח ההדרכה החווייתית המשלבת בין משחקים וחוויות לתוכן מקצועי.

קורס משחוק תהליכי הדרכה הינו קורס מקצועי למשחקולוגיה יישומית, המלמד כיצד ליצור משחקים בעזרת מודל "משחוק תוצאתי ®", לשלב משחקים, הנאה ולמידה פעילה בתהליכי הדרכה וניהול ואף לשפר מיומנויות הדרכה. 

כל המשתתפים בהכשרה זוכים ללמוד, לקבל ולהשתמש במניפת הכלים – הפליידגוגיה, הכוללת עשרות משחקי למידה הניתנים להתאמה לכל נושא ותוכן לימודי. המניפה מחולקת לפי קטגוריות של פעולות מקדמות למידה.

קורסים נוספים מתקיימים בקבוצות לארגונים שונים. קורסים אלו מותאמים לצרכי הארגון ולמטרותיו.

עלות הקורס הפרונטלי (28 שעות): 2,900 ש"ח. *הרשמה מוקדמת מקנה 20% הנחה עד לתאריך 20.6.2022

 

קורסים קרובים

 

תאריכי קורסים שעות המפגשים מפגש ראשון מפגש שני מפגש שלישי הערות
יולי 09:00-16:00 13.7.22 20.7.22 27.7.22 קורס פרונטלי

בתל אביב

שלושה מפגשים של יום מלא

לפרטים נוספים מוזמנים לפנות אלינו

 

מה הקורס מאפשר?

  • לרכוש כלים חדשניים ומבוקשים ביותר בעולם ההנחייה והלמידה
  • להמציא ולפתח משחקים להטמעת מסרים ותכנים בעזרת מודל ®"משחוק תוצאתי" שפותח על ידינו
  • לחוות ולהכיר כמות עצומה של משחקים
  • לעורר ולפתח את מעיין היצירתיות הטמון בכל אחד מאיתנו
  • לדעת להשתמש במרכיבים שונים מעולם המשחק בתהליכים שאינם משחקיים לשיפור התוצאות וההטמעה
  • להעצים את יכולות ההנחיה, הפרזנטציה, והעמידה מול קהל ולהפעיל משחק בקבוצת משתתפים בכל סדר גודל
  • לייעל את זמן ההדרכה, הטמעת התכנים והחניכה על ידי שימוש במשחקים והנאה מהדרך לתוצאות

סילבוס קורס משחוק פרונטלי(PDF)

 

 

משתתפים ממליצים

למעלה מ 95% מבוגרי הקורסים של 'אנטרופי פיתוח ארגוני', העידו בשאלונים אנונימיים כי ימליצו בחום על הקורס. רובם, אף הסכימו בשמחה להעיד בכתב ובשמם. הנה כמה המלצות של משתתפים

"נהנתי מאוד מהקורס, היה כדאי לנסוע בכל פעם חמש שעות כדי לקחת חלק בחוויה שכזו. הבנתי שגם אני יכולה להיות יצירתית ולהמציא משחקים ושחשוב מאוד לא להישאר מקובע במשחקים המוכרים בלבד.

תודה לאור שנתן את הכלים בדרך המיוחדת שלו ותודה לכל חברי הקבוצה המדהימים וכן לכפיר ותומר שבזכות כולם נהנתי ולמדתי בדרך חוויתית ביותר".

"במפגש הראשון כשהמשתתפים הציגו את עצמם ואמרו שהם חוזרים שוב על הקורס לא הבנתי את זה. גם לא הבנתי את המשובים שקראתי באתר על קורס משנה החיים. היום בסיום הקורס אני יכולה להגיד שאני מבינה ועוד איך! 3 שנים אני עוסקת באימון ופיתוח עצמי ואת הבעיטה לשמיים קיבלתי בקורס הזה – תודה!"

"כל המשתתפים מאד מאד מאד נהנו ומאד נתרמו. כולנו מפתחי הדרכה, וכבר התחלנו לשלב בפעילויות ההדרכה שלנו משחקים שאנחנו ממציאים ,בעזרת המתודולוגיה שהמנחה לימד אותנו"

"המִשְׂחוּק מבחינתנו הוא כלי הכרחי והכי נגיש לקבוצות איתם אנו עובדים, המדריכים סיימו הכשרה בת חצי שנה ורובם ציינו שזו ההכשרה הכי משמעותית שלהם, בעיני הכלי שאיתו השתמשתי עד כה קיבל שדרוג ונהיה כלי הדרכה בסיסי ומשמעותי".

"קורס נפלא, מלא תובנות כרימון. בכל מפגש נפתחת דלת לכיוון חדש ומלא רעיונות. והיישום עובד בענק! בסדנאות, בעבודה עם מנהלות, קבוצות עובדים, בכיתה ומחוצה לה. מדובר פה בארגז כלים רציני ועצום לכל מנחה קבוצות, מנהל, יועץ או מאמן"

"את הקורס נתתי מתנה לעצמי ליום ההולדת, כהזדמנות לחוויה חדשה, אחרת.little that I know שהקורס נתן לי הרבה מעבר לציפיות. נגלה מחדש עולם המשחקים ונפתחו דרכים ליצירה ולביטוי אישי. נפתחה דרך אחרת, מהנה (משחקים) ומאתגרת (ליצור עוד משחקים) להסתכלות על החיים והתגבש עולם חדש של חברים שפותחים עולמות חדשים…
תודה על שאתם מאפשרים"

"קורס חווייתי, מרגש, מעניין ומאתגר!
נהניתי מהלמידה ומההתנסות במפגשים, זכיתי להכיר קבוצה מדהימה של אנשים ולקבל הנחייה מקצועית ואמיתית ישר מהלב של אור… הכשרה חשובה לארגז הכלים האישי לכל מי שעומד בפני קהל ועובד עם אנשים, ממליצה בחום רב להירשם עוד היום!"

"מדובר לא רק בתוכנית בעלת השפעה על תפקידי החינוכיים אלא על כל חיי. מאז החל הקורס התמכרתי לשיטה, לתכנים, לדרך ולתוצאות שכל אלה מניבים. גם חבריי ועמיתי בפורומים שונים זכו לטעום קמצוץ ממה שאני חוויתי במפגשים אתכם. אין ספק כי משחק החיים מהווה שינוי מרענן מפרה ומעצים בשדה ההשתלמויות ואני עליו ממליצה בחום".

"הסיכום שלי לקורס הוא fun fun fun, שבירת שגרה מקסימה שעזרה לי לשדרג את השגרה שלי דרך המשחק. למדתי הרבה על משחקים, אך חשוב מכך למדתי הרבה על עצמי ועל איך לעזור לאחרים לעשות קצת יותר fun בחיים ובעבודה".

"אם יש בכם הרצון להתנסות בחשיבה יצירתית ולשדרג את עבודתכם – הגעתם למקום הנכון! 
רק בקורס הבנתי שמשחק הוא אמצעי משמעותי לקידום תחומים שונים (ולעיתים משעממים) בעבודה –
החשיפה שלי לדרך ולחוויית הלמידה – עשו את ההבדל."

"קודם כל היה כיף. כמעט והרגשתי יסורי מצפון על זה שאני נוסעת פעם בשבוע כדי לשחק במשך ארבע שעות לכל כיוון.
הצלחתם ליצור מרחב מאפשר, אוהב, ומעורר השראה. אפילו הנסעות חזרה הביתה לא פעם היו פוריות במיוחד.
חבל לי שניגמר!"

"קורס נפלא, מעשיר ותורם תוך פיתוח תובנות, חיוכים והנאה. חייבים לציין את היחס של אור, תמיד מקשיב, תמיד שם עם המון רצון טוב ונכונות לעזור"

"אני שמחה שאיפשרתי לעצמי מתנה זו של קורס בהנחייתכם על נושא כל כך נחוץ בעולם שלנו! הקורס פשוט, חווייתי, מקצועי, מעשיר, מכיל, מאפשר, מחנך ומעצים. נוצרה משפחה! תודה על כל הידע, הבטחון, השמחה והאהבה".

"בזכותכם התחברתי שוב לילדה שבי שאהבה כל-כך לשחק ולהמציא משחקים בילדות.
מבחינתי, שיחקתם אותה!"

"שילוב מוצלח של לימוד מודל למישחוק של כל נושא תחת השמש, וצמיחה אישית.
החומר הנלמד וההתנסות בהעברת משחקים השפיעו גם על הצמיחה שלי בחיים האישיים.
התמיכה וההעצמה שנמשכת לאורך כל המפגשים, מהדהדת גם בחיי היום-יום, בעבודה, עם חברים, בבית.
מוצעת, בנוסף לתורה הנלמדת, גם גישה חיובית בפועל לחיים.
שינוי בגישה אשר משפיע מיידית על כל פעילות או מפגש שמעבירים.
ההנחיה מקצועית, מדויקת, מרשימה. רמת המשתתפים גבוהה והיא אחד הגורמים החשובים להצלחה.
אל כל אלה מצטרפת הנאה צרופה וכיף גדול בכל מפגש, יציאה תמידית מתוך הקופסה, הזמנה להתנסות ולהעז בלי שיפוטיות, בלי ביקורת, רק תמיכה ועידוד.
הקורס המעניין ביותר שעשיתי בעשור האחרון, חבל שאין המשך למתקדמים, חבל שכבר עשיתי אותו כי לא היתה שמחה ממני להתחיל אותו מהתחלה.

"החיים הם כמו משחק- המנצח האמיתי הוא זה שנהנה" בקורס "משחקים בהנחיה" סוף סוף אנחנו באמת מיישמים משפט זה ולא רק מדברים, או חושבים על זה… איפה מיישמים? בכל תחום- בשילוב בהרצאות ובסדנאות שלנו, בחיים האישיים- עם המשפחה, חברים וכל מי שנקלע לדרכנו…. תודה לכם על חוויה כיפית, מעשירה, יצירתית ומהנה!!! 
מהנה בזכותכם וגם בזכות "שחקני" הקבוצה."

"הקורס היווה עבורי "חוויה משנת חיים".
המשחק נכנס עתה לכל תחום בחיי, שינה לחלוטין את חוויית החיים שלי ושל הסובבים אותי,
והכלים השימושיים והידע המרתק שקיבלתי בו – גורמים לי לגרום לאנשים רבים סביבי לשחק את החיים כל הזמן ובכל הזדמנות וסיטואציה.
אבל מעל כל זה היתה חוויית הקורס והתהליך בו – עד כדי כך שאני מסתכלת אחורה ולא מאמינה שקיבלתי כל כך הרבה מקורס של 12 מפגשים…
חיכיתי בציפייה לימי שלישי, חזרתי מהם מאושרת ועם אנרגיה לכל השבוע, המפגשים היו באווירה חיובית שלא חוויתי עד כה, מעצימה, מחבקת, גדלתי גם ברמה האישית.  
ללא ספק זהו הקורס המרתק, המלמד, החווייתי, המהנה והחיובי ביותר שעברתי עד כה."

"ברוכים הבאים לחוויה מיוחדת, בה רוכשים תובנות המספיקות לאלפי שנות חיים. שמחתי להכיר את התוכנית של משחק החיים, אהבתי אותה מאוד, נהניתי מהמשחקים התוכנית נתנה לי השראה להתבוננות חדשה לא רק על המשחק, אלא גם על החיים.

"קורס זה היה מלא באנרגיות של אהבה ונתינה, המון סבלנות, צחוק ופאן פאן פאן… נהנתי מאוד ונתרמתי מאוד, כבר היום אני מנפג"ת משחקים לסדנאות. אספתם קבוצה איכותית לתפארת וזה לא במקרה… אני ממליצה בחום לכל מי ששכח איך לשחק, שאוהב לשחק, שרוצה להחזיר לחייו ולחיי האהובים עליו את החיוניות והכיף שבחיים".

"קורס מהנה, כיפי ומשעשע. פותח את המחשבה, מלמד ומעשיר! ניכרת השקעה לכל אורך הקורס באופן ההנחיה והתאמת התכנים והמפגשים לצרכי הקבוצה. גרמת לי להתחבר לילדה שבתוכי, להנות יותר ממה שאני עושה כיום ולהוסיף נדבך חשוב להנחיה שלי. המשיכו בדרככם לגרום לכל כך הרבה אנשים לשחק ולחייך".

המנחים שלנו

המנחים בקורס, מומחים בתחום הפסיכולוגיה החיובית והמשחקולוגיה, ובעלי ניסיון וידע רב בתחום, כולם בעלי ידע אקדמי בתחומי מדעי החברה, הייעוץ והפיתוח הארגוני.

המנחים שלנו חיים ונושמים את התחום על בסיס יומיומי ולהם ניסיון מעשי רב בהנחיית קורסים, סדנאות, כנסים והובלת תהליכים בארגונים. מתוך הניסיון, ישתפו אתכם המנחים בדוגמאות מהשטח לתהליכים ממושחקים שונים ומגוונים.
 
אז איך מתחילים לשחק?
לחצו לפרטים נוספים והרשמה